Kontrast: C1 C2 C3 C4
Rozmiar czcionki: A A+ A++

Strona główna

Inwestują dla oszczędności

Kolejne miliony złotych na termomodernizację w subregionie kędzierzyńsko-strzeleckim. W ramach projektu modernizację energetyczną przejdzie w sumie 16 budynków użyteczności publicznej. (...)

Teraz już można dojechać wygodniej samochodem do jednej z największych atrakcji turystycznych w regionie. Wydłużyła się także ścieżka rowerowa wzdłuż (...)

Przyszłość należy do nich

Zdolni, ciekawi świata, ambitni – tacy są stypendyści Marszałka Województwa Opolskiego. Choć nie wszyscy mają już ściśle sprecyzowane plany zawodowe, (...)

Porady dotyczące bólu kręgosłupa, stoiska instytucji publicznych, prezentacje klubów seniora, wspólne gotowanie. To najważniejsze atrakcje Regionalnego Dnia Seniora w Opolu (...)

Wyposażenie pracowni szkolnych, dodatkowe zajęcia dla uzdolnionych uczniów, nowa klasa patronacka – to tylko niektóre efekty umów, jakie zostały dziś (...)

Opolskie na szczycie ekstraligi

Tysiące zrealizowanych projektów, miliony złotych na ochronę zdrowia, edukację, infrastrukturę czy kulturę. Województwo opolskie dzięki pieniądzom unijnym zmienia się na (...)

Radni województwa i pracownicy urzędu marszałkowskiego włączyli się w bicie rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej.  Na przygotowanych fantomach uczyli (...)

Na sesji o kulturze i sporcie

Jedną z ostatnich sesji sejmiku województwa w tej kadencji poświęcono w dużej części działaniom samorządu województwa w sferze kultury i (...)

Drogowy boom na Opolszczyźnie

W ostatnich latach pół miliarda złotych wydano na budowę dróg wojewódzkich w regionie. Powstało 87 kilometrów tras. To bilans kończącej (...)

Udało się skutecznie zakończyć rozpoczęte na początku roku starania, dotyczące  pomocy w wyposażeniu tworzonego oddziału neonatologicznego w szpitalu  Clinique Ave (...)

SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO

ul. Piastowska 14, 45-082 Opole
Tel. 77 541-65-10
Fax 77 541-65-12

Godziny urzędowania

Pn. - Pt. 07:30 - 15:30