Kontrast: C1 C2 C3 C4
Rozmiar czcionki: A A+ A++

Strona główna

Zarówno ci, którzy mają już zaplanowany urlop, jak i szukający kierunku podróży, znajdą ofertę dla siebie. W Opolu do niedzieli (...)

Biznesowi partnerzy z Bliskiego Wschodu i Afryki, „jedwabny szlak” czy perspektywy handlu międzynarodowego. O tym m.in. rozmawiano podczas II Opolskiego (...)

Ponad 1 kilometr i 300 metrów drogi z Kup do Jełowej zyska nie tylko nową nawierzchnię – droga będzie szersza, (...)

To właśnie w Opolu świętujemy 15 rocznicę przyjaźni pomiędzy województwem opolskim, niemiecką Nadrenią – Palatynatem, krajem środkowoczeskim oraz francuskim regionem (...)

Uczniowie z Kluczborka będą wraz ze studentami kierunku lekarskiego uczestniczyć w zajęciach uniwersyteckich. To okazja do zapoznania się z nowoczesnym (...)

20 lat minęło…

Remonty opolskich szpitali, przebudowa sceny dramatycznej i filharmonii, budowa budynku przy Muzeum Wsi Opolskiej czy rozbudowa dróg i umocnienie środowiska (...)

– Cieszę się, że chcecie się z nami spotykać, żeby porozmawiać o wspólnej przyszłości, o współpracy, o przedsięwzięciach, które są (...)

Na Polsko-Ukraińskim Forum Biznesowym, które odbyło się 17 maja we Lwowie, mówiono o  polsko-ukraińskich relacjach gospodarczych. O doświadczeniach opolskich mówił (...)

Członkowie sejmikowej Komisji Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu pojechali 17 maja do Kraju Ołomunieckiego, aby wziąć udział w posiedzeniu (...)

Dnia 17 maja grupa seniorów ze Związku Nauczycielstwa Polskiego już po raz drugi reprezentowała województwo opolskie na Międzynarodowej Spartakiadzie Seniorów (...)

SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO

ul. Piastowska 14, 45-082 Opole
Tel. 77 541-65-10
Fax 77 541-65-12

Godziny urzędowania

Pn. - Pt. 07:30 - 15:30