Kontrast: C1 C2 C3 C4
Rozmiar czcionki: A A+ A++

Strona główna

Uczniowie z całego województwa przystąpili do finału wojewódzkiego „Konkursu wiedzy o samorządzie terytorialnym”. Pojawiły się pytania o liczbę państw w (...)

Organizacje pozarządowe w województwie opolskim będę mogły skorzystać z atrakcyjnych pożyczek, m.in. na wkłady własne. Pieniądze przekaże Opolski Fundusz Rozwoju (...)

Właśnie zawitała do Opola! Mieszkańcy Opolszczyzny mają niepowtarzalną okazję, aby obejrzeć wystawę #EUinMyRegion. Jest w niej i opolski akcent. Otwarcie wystawy miało (...)

Ponad 1,2 mld zł – tyle wyniosła pula unijnych dotacji przekazanych firmom z regionu w minionych 15 latach. Przedsiębiorcy zrealizowali (...)

W ramach Tygodnia Europejskiego 2019 Biuro Województwa Opolskiego w Moguncji zorganizowało we współpracy z Kancelarią Kraju Związkowego Nadrenii-Palatynatu, Konsulatem Generalnym (...)

Emerytura to wspaniały czas na realizację swoich pasji, spotkań z przyjaciółmi i odpoczynku. Ci, którzy żyją aktywnie, namawiają innych do (...)

Załogi z Polski i Europy w trakcie najbliższego weekendu będą walczyć o podium w trakcie Międzynarodowych Mistrzostw Polski Katamaranów TOPCAT. (...)

Już od 21 lat opolskie wsie walczą o tytuł najpiękniejszej. Tak będzie i w tym roku – zarząd województwa opolskiego (...)

100 tysięcy złotych zarząd województwa podzielił pomiędzy 13 organizacji i stowarzyszeń, które promują dziedzictwo kulinarne. Organizowane będą festyny, konkursy czy (...)

22 defibrylatory i gabloty do ich zamontowania oraz detektory prądu przemiennego dla 11  jednostek OSP – to sprzęt zakupiony w (...)

SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO

ul. Piastowska 14, 45-082 Opole
Tel. 77 541-65-10
Fax 77 541-65-12

Godziny urzędowania

Pn. - Pt. 07:30 - 15:30